Środa, 20 czerwca 2018 r. Imieniny obchodzą: Bogna, Florentyna, Rafał

Struktura organizacyjna

Burmistrz:

Ryszard Sylka
pokój:
nr 201 (I piętro)
telefon:
(59) 822 89 13, (59) 822 23 17
e-mail:
burmistrz@bytow.com.pl
rsylka@poczta.onet.pl
Ryszard Sylka

Zastępca Burmistrza:

Andrzej Kraweczyński
pokój:
nr 201 (I piętro)
telefon:
(59) 822 89 13, (59) 822 23 17
e-mail:
a.kraweczynski@bytow.com.pl

Zastępca Burmistrza:

Jacek Czapiewski
pokój:
nr 201 (I piętro)
telefon:
(59) 822 89 13, (59) 822 23 17
e-mail:
j.czapiewski@bytow.com.pl

Sekretarz:

Zenon Smantek
pokój:
nr 203 (I piętro)
telefon:
(59) 822 89 13, (59) 822 23 17
e-mail:
sekretarz@bytow.com.pl

Zenon Smantek

Skarbnik:

Barbara Góra
pokój:
nr 204 (I piętro)
telefon:
(59) 822 89-20
e-mail:
skarbnik@bytow.com.pl
Barbara Góra

Wydział Gospodarki Przestrzennej

Kierownik:
Krystyna Krzemianowska
pokój:
nr 301
telefon:
(59) 822 89-06
e-mail:
k.krzemianowska@bytow.com.pl

 

Wydział Rozwoju Lokalnego i Promocji

Kierownik:
Mariola Wejman
pokój:
nr 314a
telefon:
(59) 822 89-16
e-mail:
m.wejman@bytow.com.pl
 

Wydział Inwestycji i Infrastruktury

Kierownik:
Izabela Trojańska
pokój:
312
telefon:
(59) 822 89-21
e-mail:
i.trojanska@bytow.com.pl

Wydział Edukacji, Kultury i Sportu

Kierownik:
Andrzej Hrycyna
pokój:
302
telefon:
59 822 89 03
e-mail:
a.hrycyna@bytow.com.pl
Andrzej Hrycyna

Wydział Mienia Komunalnego

Kierownik:
Teresa Cieplik
pokój:
nr 108 (parter)
telefon:
(59) 822 89-10
e-mail:
t.cieplik@bytow.com.pl

Wydział Spraw Rolnych i Ochrony Środowiska

Kierownik:
Bernadeta Cybula
pokój:
nr 5 (Harcówka)
telefon:
(59) 822 89 13, (59) 822 23 17 w. 137
e-mail:
b.cybula@bytow.com.pl
 

Wydział Organizacyjny

Kierownik:
Joanna Piekarska
pokój:
nr 211 (I piętro)
telefon:
(59) 822 89 17
e-mail:
j.piekarska@bytow.com.pl

Wydział Finansowy

Barbara Góra
pokój:
nr 204 (I piętro)
telefon:
(59) 822 89-20
e-mail:
skarbnik@bytow.com.pl
Barbara Góra

Wydział Spraw Obywatelskich i Społecznych

Kierownik:
Ewa Kulaszewicz
pokój:
106
telefon:
(59) 822 89-04
e-mail:
e.kulaszewicz@bytow.com.pl
Ewa Kulaszewicz

Urząd Stanu Cywilnego

Kierownik:
Marianna Chwarzyńska
pokój:
103
telefon:
(59) 822 89-27
e-mail:
m.chwarzynska@bytow.com.pl
Marianna Chwarzyńska



Wyszukaj w serwisie
Rodzina 500+
Kalendarz imprez

Czerwiec 2018
PnWtSrCzwPtSoNd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Czyste Powietrze Pomorza 2016

Oferty inwestycyjne

Powiat Bytowski
Partnerstwo Dorzecze Słupi
Odkryj Pomorze
Biblioteka Miejska
pomorskie
WKU
Urząd Skarbowy Bytów
Informacja Turystyczna
Kompleks Basenowo-Rekreacyjny w Bytowie
Krwiodawstwo
pomoc prawna
Facebook bytowski
Gry kaszubskie

Serwis stosuje się pliki cookies, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania Serwisu do preferencji użytkownika. Szczegółowe informacje o plikach cookies znajdziesz w Polityce Prywatności. Zablokowanie zapisywania plików cookies na urządzeniu końcowym lub ich usunięcie możliwe jest w po właściwym skonfigurowaniu ustawień przeglądarki internetowej. Więcej o blokowaniu i usuwaniu plików cookies znajdziesz w Polityce Prywatności. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji Serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.